Elsigma Strona główna
Mapa Serwisu
Kontakt

zmiana godzin pracy hurtowni

Zarząd i pracownicy Hurtowni Elektrycznej WiR pragną poinformować o zmianie dotychczasowych godzi otwarcia hurtowni  w Sanoku przy ul. Pogórze 8.
Od 1.LUTEGO 2014R,  HUTROWNIA WiR czynna jest od godz. 8.00 do 16.00 w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku. W soboty pracujemy bez zmian od 8.00 do 13.00.

Za zaistniałą sytuację PRZEPRASZAMY wszystkich naszych klientów, tym samym pragniemy zapewnić że decyzja ta została podyktowana  zmianami jakie zaszły na naszym sanockim rynku w ostatnich latach. W ocenie zarządu i pracowników Firmy WiR zmiana pomimo pewnych utrudnień powinna w  krótkim okresie czasu zaowocować większą dyspozycyjnością i fachowością naszych pracowników. Tym samym, mamy głęboką nadzieję zyskać w oczach dotychczasowych i nowych klientów zrozumienie i akceptację zaistaniałej zmiany.

Dziękujemy i ZAPRASZAMY 

 

Informacje archiwalne

2).   (pracujemy krócej) zmiana godzin pracy hurtowni »

3).   (NOWY PRODUKT) Już w sprzedaży i już w hurtowni WiR »

4).   (Aktualności) Nasza nowa strona www.wir-sanok.pl »

© 2008 WIR
projekt i wykonanie:
Opteam S.A.

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.Dane techniczne zawarte na stronie www.wir-sanok.pl mają wyłacznie informacyjny charakteri nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1),a ich zdjęcia mogą sie różnic od produktów dostepnych
w sprzedaży.