Elsigma Strona główna
Mapa Serwisu
Kontakt

Hurtownia materiałów elektrycznych „WiR” istnieje od 1990r. Jest przedsiębiorstwem prywatnym założonym przez Witolda Raczkowskiego.

Siedziba firmy znajduje się w Sanoku przy ul. Podgórze 8.

Jesteśmy jednym z większych w regionie dystrybutorów wyrobów elektrotechnicznych. Zaopatrujemy zarówno zakłady przemysłowe, jak i odbiorców detalicznych. Oferujemy bardzo szeroki asortyment towarów. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 15 tysięcy artykułów z branży elektrotechnicznej, elektroinstalacyjnej, oświetleniowej, grzewczej oraz metalowej - pochodzących od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Kadrę naszej firmy stanowią wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, chętnie służący profesjonalną poradą i pomocą techniczną.

Od 1999r. działamy we własnym, nowym obiekcie (2000m2), w którym oprócz salonu sprzedaży, magazynu i części biurowej, znajduje się nowoczesna sala konferencyjna , w której odbywają się szkolenia i prezentacje nowych wyrobów . Jesteśmy jednym ze współzałożycieli Grupy Hurtowni Elektrotechnicznych „EL-SIGMA” zrzeszającej hurtowników z terenu całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i podjęcia z nami współpracy.

 

 wir_reklama_200  wir_budynek1_200   wir_budynek2_200

 

© 2008 WIR
projekt i wykonanie:
Opteam S.A.

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.Dane techniczne zawarte na stronie www.wir-sanok.pl mają wyłacznie informacyjny charakteri nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1),a ich zdjęcia mogą sie różnic od produktów dostepnych
w sprzedaży.