Elsigma Strona główna
Mapa Serwisu
Kontakt


EL-SIGMA Sp.z o.o. to Grupa Hurtowni Elektrotechnicznych, która rozpoczęła swoją działalność w grudniu 2005r. Wtedy to 8 Udziałowców - w tym Firma „WiR" z Sanoka postanowiło połączyć swoje siły w jednej Spółce, aby skutecznie konkurować w branży elektrotechnicznej.
Z biegiem czasu do Grupy przystępowały kolejne hurtownie. Pomimo zmian strukturalnych jakie nastąpiły po drodze, obecnie zrzesza 28 Członków i prowadzi sprzedaż w blisko 61 punktach na terenie całej Polski (stan na 01.03.2010r.).

W ramach swojego funkcjonowania EL-SIGMA Sp. z o.o. nawiązuje współpracę handlową z wiodącymi Dostawcami z branży. Dzięki temu Członkowie Grupy mogą stale zapewniać swoim Klientom bardzo szeroką i dobrze wyselekcjonowaną ofertę asortymentową. (więcej -> „EL-SIGMA" )
logo_elsigma_140_01
© 2008 WIR
projekt i wykonanie:
Opteam S.A.

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.Dane techniczne zawarte na stronie www.wir-sanok.pl mają wyłacznie informacyjny charakteri nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1),a ich zdjęcia mogą sie różnic od produktów dostepnych
w sprzedaży.